تعمیر کولر و ایرکاندیشن بنز Benz s300

تعمیر پنل ایرکاندیشن بنز Benz s300

تعمیر پنل ایرکاندیشن بنز Benz s300 و تمامی قطعات و تجهیزات الکترونیکی خودروهای وارداتی سبک و سنگین در کلینیک تخصصی تعمیرات الکترونیک دیجی برد

بنز

مرسدس-بنز، (به آلمانی: Mercedes-Benz) شرکت خودروسازی آلمانی است، که در زمینه طراحی و ساخت انواع خودرو، کامیون، اتوبوس و موتورهای درون‌سوز، همچنین ارائه خدمات مالی (لیزینگ و بیمه اتومبیل) و نیز تعمیر خودرو فعالیت می‌نماید.

کارخانه مرکزی شرکت مرسدس بنز در شهر اشتوتگارت قرار دارد.

این شرکت ادامه قدیمی‌ترین سازنده خودروهای بنزینی در جهان، یعنی دایملر-موتورن-گیزلشافت است، که در سال ۱۸۹۰ توسط گوتلیب دایملر و ویلهلم مایباخ تأسیس شده بود. شاخه دیگر از مرسدس-بنز، کمپانی بنز آگ می‌باشد، که در سال ۱۸۸۳ توسط کارل بنز راه‌اندازی شد.

در سال ۱۹۰۰ گوتلیب دایملر درگذشت و در ۱۹۰۲ پس از انعقاد قراردادی میان ویلهلم مایباخ و امیل جلینک، شرکت دی‌ ام‌ جی تولید اتومبیل با برند مرسدس بنز، که از ابتدای نام دختر امیل جلینک، یعنی مرسدس گرفته شده بود را، آغاز کرد.

در سال ۱۹۲۶ شرکت دایملر-بنز از ادغام دو شرکت دایملر-موتورن-گیزلشافت و بنز اند سی تأسیس شد و از تاریخ ۲۸ ژوئن ۱۹۲۶ کارخانجات دو شرکت، تولیدات خود را، با برند مرسدس بنز، به بازار عرضه کردند.

در سال۱۹۹۷ پس از ادغام دایملر-بنز با شرکت خودروسازی آمریکایی کرایسلر و تشکیل دایملرکرایسلر آگ، این شرکت مدیریت مرسدس-بنز را در اختیار گرفت. در سال ۲۰۰۷ در پی خریداری کرایسلر، توسط شرکت مدیریت سرمایه سربروس و انحلال دایملرکرایسلر، شرکت دایملر آگ تشکیل شد.

 

چگونه خودرو را عیب یابی کنیم

 

ایرکاندیشن بنز S اس کلاس

ایرکاندیشن بنز اس یک یونیت زیر پای سرنشین کناری دارد که کار کنترل تمام بخشهای تهویه مطبوع این خودرو  را به عهده دارد . کار کنترل پنل سرنشینان عقب ، دریچه های هوای داخل و بیرون ، کار کنترل کمپرسور کولر ،راتباط با کامپیوتر موتور برای اطلاع از شرایط خودرو در حال حرکت ، بررسی وضعیت دمای داخل و خارج  و کانال های باد  و…

مشکلات متداول پنل ایرکاندیشن بنز

  • روشن نمی شود

  • کولر خودرو فعال نمی شود

  • یکی از دریچه های تنظیم دما یا هوا کار نمی کند

  • کمپرسور کولر فعال نمی شود

  • پنل سرنشینان عقب کار نمی کند

  • یونیت ایرکاندیشن خطایی دارد

  • کلید کولر عمل نمی کند

  • دما تنظیم نمی شود

  • و…

تعمیر پنل ایرکاندیشن بنز Benz s300 تنها یکی از نمونه های تعمیر شده در مرکز تخصصی تعمیرات الکترونیک دیجی برد است متخصصین ما آماده ی دریافت ، عیب یابی و تعمیر تمامی تجهیزات و قطعات الکترونیک خودروی شما هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *