تعمیر درب صندوق برقی توسان

تعمیر درب صندوق برقی توسان

تعمیر یونیت درب صندوق برقی توسان تعمیر انواع درب صندوق عقب های برقی اتوماتیک تمامی خودروهای وارداتی در کلینیک تخصصی الکترونیک دیجی برد

درب صندوق برقی چیست؟

یکی از نوآوری‌هایی که در خودرو استفاده زیادی از آن می‌شود صندوق عقب برقی است. در این سیستم دیگر نیازی نیست شما در صندوق را با دست باز یا بسته کنید. تنها کافی است این کار را به کمک سوئیچ و یا دکمه روی صندوق انجام دهید. در بسیاری از خودروهای امروزی دکمه در بخش داخلی درب صندوق عقب تعبیه شده که با زدن آن درب صندوق به صورت برقی باز و بسته می‌شود. در این روش دیگر نیازی به دستگیره و فشار بر روی درب صندوق نیست.

بارها شده که برای باز کردن درب صندوق عقب خودرویتان به خاطر همراه داشتن بار زیاد به مشکل خورده‌اید. مجبورید وسایل همراهتان را بر روی زمین بگذارید و در صندوق بار را باز کنید. حالا برخی از شرکت های خودروسازی با نوآوری جدید خود در این زمینه این مشکل را برطرف کرده‌اند.

استفاده از صندوق پران سنسوری در خودروهای امروزی یک نوآوری جدید محسوب می‌شود. مرسدس‌بنز و ب‌ام‌و در بسیاری از محصولات خود از این تکنولوژی استفاده کرده‌اند. در این نوآوری که به نوعی جزوی از آپشن‌های خودرو به حساب می‌آید شما بدون استفاده از دست می‌توانید صندوق عقب خودرویتان را باز و بسته کنید. نحوه عملکرد این سیستم به این صورت است که باید سوییچ خودرو  در جیب راننده باشد. وی با نزدیک شدن به صندوق عقب در فاصله چند سانتی‌متری آن قرار می‌گیرد سپس پای خود را در قسمت زیر سپر حرکت می‌دهد. صندوق عقب در این لحظه به صورت برقی باز می‌شود و شما می‌توانید وسایل خود را درون صندوق قرار دهید. همچنین برای بسته شدن در صندوق تنها کافی است مجددا پای خود را در زیر سپر تکان دهید. البته وجود سیستم صندوق عقب برقی یک فاکتور مهم است. سیستمی که در بالا مختصرا آن را توضیح دادیم.

  • در صندوق نصفه باز می شود

  • خطای داخلی  یونیت در صندوق را دارد

  • درب صندوق باز میشود اما بسته نمی شود و یا بالعکس

  • دیاگ به یونیت وارد نمی شود

  • یونیت سه بوق ممتد می زند و درب صندوق باز نمی شود

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *